صنعت گردشگری شاید یکی از جذاب ترین صنعت هایی باشد که هر کس حداقل در کمترین حالت آن یعنی خرید بلیت ها هواپیما، قطار و اتوبوس در آن شریک است. صنعتی که پیچیدگی های آن در طی سالیان متمادی باعث به وجود آمدن ارگان های مختلف عملیاتی و نظارتی شده. شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی که در مقیاس کوچکتر در میان مردم با عنوان دفتر خدمات مسافرتی یا اغلب آژانس مسافرتی شناخته می شوند بازو های اصلی این صنعت در خدمت رسانی به مسافرین هستند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پارادیس سیر پارسیان که با برند ” تورپینو”  از آن یاد خواهیم کرد یکی از این بازو ها است. این شرکت در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و با دریافت مجوز بند  ” الف “  از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز بند ” ب “ از سازمان گردشگری استان تهران فعالیت خود را آغاز کرد . مجموعه ای  که از ابتدای فعالیت همواره در تلاش بوده همگام با پیشرفت های تکنولوژی این صنعت را در پایتخت رشد دهد.

در مسیر پیشرفت هر سازمانی مراحل و الگوهایی طراحی میشوند و تلاش و پشتکار و پیروی از این الگوهاست که موفقیت حاصل می شود. مجموعه تورپینو ، امیدوار است در ادامه این راه  با کمک همکاران و تیم مشاورین خود قدم های بلندی در نیل به اهداف خود بردارد.

نمونه ای از خدماتی که ما در تورپینو ارائه میدهیم :

  • خرید آنلاین بلیط های  چارتری و سیستمی در مسیرهای داخلی ( در سایت و اپلیکیشن)
  • خرید آنلاین بلیط های  چارتری و سیستمی در مسیرهای خارجی  ( در سایت و اپلیکیشن)
  • خرید آنلاین هتل های داخلی و خارجی ( در سایت و اپلیکیشن)
  • خرید آنلاین بلیط قطارهای داخلی ( در سایت و اپلیکیشن)
  • خرید آنلاین بلیط اتوبوس در مسیرهای داخلی و خارجی ( در سایت و اپلیکیشن)
  • خرید آنلاین تورهای طبیعت گردی ( در سایت و اپلیکیشن)
  • خرید آنلاین بیمه نامه مسافرتی ( در سایت و اپلیکیشن)

 

در نهایت، در کل مسیر یک صدا و با یک شعار در حرکتیم. شعاری که برگرفته از تمامی امیال و آرزوهای تیمی تورپینو است. سفر برای هر کس تجربه ای متفاوت ایجاد میکند و هر مسافر بسته به ظرفیت خود تجربه های جدید تری کسب میکند. بر گرفته از ادبیات جهان و مفهومی بین المللی ، شعار اودیسه وار سفر کنید را برگزیدیم تا تلاشمان به اودیسه هایی در خور شما همراهان باشد. اودیسه هایی که همان سفر های کوچک و بزرگ اند اما سرشار از رشد های شخصیتی و هویتی.

در این مسیر همراهمان باشید.

احتیاج به راهنمایی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید